ארצות הברית – ארץ האפשרויות הבלתי נגמרות

עוד...

אנו מאוד ממליצים להשתמש במפה שלנו שמסדרת את כל דפי המידע באתר באופן גיאוגרפי

  1. עמוד הבית
  2. »
  3. ארצות הברית 2024 – המדריך התיירותי המקיף ביותר בעברית

ארצות הברית היא אחת המדינות הגדולות ביותר בעולם, ואולי המדינה המשפיעה ביותר בעולם – בין אם בתרבות, פוליטיקה או עסקים – ולכן אין זה מפתיע שבארצות הברית יש גם כמה מיעדי התיירות הפופולארים והמפורסמים ביותר. במדינה העצומה תוכלו לבחור לטייל בערים שוקקות חיים כמו ניו יורק ולאס וגאס, או לטייל בכמה משמורות הטבע המפורסמות והיפות בתבל כמו הגראנד קניון, פארק ילוסטון או פארק יוסמיטי. אין ספק שטיול בארצות הברית דורש תכנון רב והיכרות עם האפשרויות הרבות שיש למדינה להציע. בעבור זה ריכזנו עבורכם בעמוד זה את המידע שלנו על הערים השונות, המלונות וכמובן האטרקציות בארה”ב.

כל מה שצריך לדעת על תכנון טיסה לארצות הברית

אין טיסות ישירות מישראל כמובן לכל עיר או מדינה בארצות הברית יש טיסות ישירות לחלק מהערים הגדולות והחשובות לתייר הישראלי הביקוש לטיסות לארצות הברית יחסית גבוהה ואנו ממליצים להזמין כרטיסים לטיסות מבעוד מועד (לפרטים והזמנה של טיסות לארצות הברית).

שימו לב:

  •  טיפ חשוב לחסוך לחץ ואובדן כספי: למי שמזמין טיסת המשך בתוך ארצות הברית (מאוד מקובל) יש להתייחס בתכנון הטיסות לכך שזמן הכניסה לארצות הברית למי שאין דרכון אמריקאי הוא יחסית ארוך  (הבידוק הבטחוני  נרחב יותר מהבידוק הקיים בארצות אירופה) ולכן הקפידו להזמין טיסות המשך אם זמן ניכר של לפחות שעתיים וחצי מהנחיתה היעודה. אם כבר נכנסתם לארצות הברית ועברתם בידוק ראשוני בכניסה למדינה – טיסות הבניים יהיו נוחות יותר וזרזיות יותר.

נכון ל-2023, ישנן טיסות ישירות מישראל לערים הבאות בארצות הברית: