1. עמוד הבית
  2. »
  3. יעדים

יעדים

באתר תוכלו למצוא את כל המידע הרלוונטי על לונדוןפראגאמסטרדםפריזספרד (ברצלונהמדרידקוסטה בראווהפירנאיםולנסיה) ואיטליה (רומאונציהמילאנופירנצהאגם גארדה) כאשר אתונה וסלוניקי בדרך, ואחריהן תעלה גם ברלין. כמו כן, קיים גם מידע על ארצות המזרח הרחוק- סיןהודו ותאילנד.

בנוסף, ביצענו עבור גולשי האתר מספר שיתופי פעולה עם חברות אינטרנטיות גדולות שיאפשרו לכם לתכנן את החופשה שלכם מהבית ללא צורך בסוכן נסיעות’ יחד עם זאת, ביצענו סקירות על החברות הישראליות הגדולות הנותנות שירותי תיירות בארץ ובעולם- ראו תחת הקטגוריה “בנה לעצמך חופשה“.

מספר הערות למשתמשים:

  1. מחירים ושעות פתיחה של אתרים יכולים להשתנות – אנו משתדלים להביא כאן את המידע המעודכן ביותר הקיים, אך מומלץ לוודא מחירים עדכניים באתרי האינטרנט של האתרים שאתם מתכננים לבקר בהם (המפורסמים באתר גם הם) טרם ההגעה.
  2. נשמח לתגובות, המלצות והערות – בכל עמוד ישנה אפשרות להגיב, להוסיף מידע ולחדד נקודות. מצאתם חוסר דיוק היסטורי? מחיר לא מעודכן? טעות כתיב? או יש לכם המלצה שלא הומלצה – הרבה יותר מנשמח להמלצתכם!
  3. המידע המוגש באתר הוא חינם לחלוטין, ושואף להיות המקיף והאיכותי ביותר. כל הזכויות למידע ולתמונות שמורות לאתר “הכל על” (אלא אם כן צוין אחרת). הזכויות לאייקונים ולתמונות שנלקחו מצלמים שונים, מקצועיים או חובבנים, שמורות ליוצרים.
  4. ההמלצות שלנו והמידע ניתנים ללא תמורה תוך ניסיון לעזור כמה שניתן לתייר הישראלי. הן מבוססות על איסוף מידע שלנו (בביקור ביעדים עצמם וממערכות התיירות השונות) ועל תגובות והמלצות גולשים קודמים. אין אנו לוקחים אחריות על אף שגיאה, טעות, חוסר עדכון וכדומה.
  5. לנותני שירותים בתחום התיירות והנופש, מדריכי טיולים ואנשי מקצוע שנותנים שירות בעל ערך לתיירים ורוצים למכור את מוצריהם בחנות האתר, לפרסם באתר, או לבצע עמנו שיתוף פעולה כזה או אחר – ניתן ליצור עמנו קשר בתיבת צור קשר או בטלפון 0544-979-371.

בברכת קריאה מהנה וטיול מהנה!
צוות הכל על