סין, הנמצאת בקצה המזרחי של יבשת אסיה, מסתמנת בשנים האחרונות כאחד היעדים הפופולריים לטיול במזרח הרחוק ובעולם כולו. אך יחד עם זאת היא מאתגרת מבחינת המטייל העצמאי. מדובר באחת המדינות המרתקות לטיול בעולם, בעיקר בגלל הגודל הבלתי נתפס של המדינה, התרבות העשירה והעתיקה, כמו גם ההבדלים הגדולים בין המעמדות והפערים הבלתי נתפסים בין העיר לכפר.

בסין תמצאו מחד גיסא ערי מטרופולין כמו בייג’ינגשנגחאי והונג קונג, עם מרכזי קניות מודרנים, כבישים מהירים ותרבות מערבית, ומאידך גיסא מדבריות, פסגות הרים קדושות, מערות מדהימות, אתרי עתיקות וכמובן החומה הסינית הגדולה.

את הביקור בסין ניתן לבצע על ידי טיול מאורגן שחוסך את כל הצורך בהכנת המסלול, תקשורת עם המקומיים ושימוש בתחבורה ציבורית. ניתן גם לבקר בה בצורה עצמאית תוך השתתפות בסיורים מודרכים היוצאים מהערים המרכזיות.

אתר זה הוא יוזמה משותפת לאתר “הכל על” ולאתרי ברווז טיולים הוותיקים המתמחים במזרח הרחוק, ומטרתו להעניק לקוראים את המידע המעמיק ביותר שיאפשר לכם לחוות טיול מושלם בסין.

עוד...

אנו ממליצים מאוד להשתמש במפת סין שמסדרת את כל דפי המידע באתר באופן גיאוגרפי ואף להעזר בנו בשאלות ויעוץ (פשוט השאירו פרטים).

  1. עמוד הבית
  2. »
  3. סין 2022 המדריך התיירותי המקיף ביותר בעברית

סנן על ידי

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב