1. עמוד הבית
  2. »
  3. תכנון חופשה עם הכל על
  4. »
  5. השכרת רכב בחו”ל – המידע שיחסוך לכם כסף וטעויות!

השכרת רכב בחו”ל – המידע שיחסוך לכם כסף וטעויות!

בחלק זה של אתר הכל על אנו מספקים לכם את כל המידע על השכרת רכב בחו”ל. המידע מתחלק למידע על חברות השכרת רכב בחו”ל (כדוגמת שלמה סקסיט, ו rental car), למידע על השכרת רכב על ערים ומדינות בהם עוסק האתר (כמו השכרת רכב בספרדהשכרת רכב באיטליההשכרת רכב באנגליה) ולמידע כללי על השכרת רכב בחו”ל כמו למשל מידע על רשיון נהיגה בינלאומי. בנוסף בכל עיר לה מוקדש חלק באתר מוקדש לה עמוד ספציפי העוסק בהשכרת רכב בעיר זו (ראה למשל השכרת רכב בברצלונההשכרת רכב ברומא). נושא נוסף אותו תמצאו בחלק זה של האתר הוא שאלות ותשובות שנשאלנו במייל או בדפי הפייסבוק שלנו בנושא השכרת רכב בחו”ל.

5 יעדים מובילים להשכרת רכב

השכרת רכב בברצלונה

יש לא מעט רכבים שאפשר לקחת בברצלונה ולהחזיר בתחנות שונות ברחבי קוסטה בראווה (יורט דה מאר, בלאנס חירונה ופיגרס – הן תחנות פופלאריות). תוספת המחיר היא יחסית קטנה (אם כי קיימת) ומשתנה מחברה לחברה. אנו ממליצים לבדוק האם לנסוע ליעד זה עם רכב שכור, יש תחבורה ציבורית טובה ובקיץ ההתנהלות עם רכב מאוד לא נוחה בחלק מעיירות קוסטה בראווה.

לקריאה נוספת הכנסו לעמוד שלנו על השכרת רכב בברצלונה

השכרת רכב במילאנו

החזקת רכב בתוך מילאנו היא לא פחות ממטרד. למי ששוקל לשכור רכב פרטי חשוב מאוד להבין שמרכז העיר של מילאנו אסור לכניסה של כלי רכב פרטי- זהו איזור ״סונה טראפיקו לימיטאטו״ (Zona a traffico limitato) שנאכף על ידי מצלמות וטומן בחובו קנסות כבדים.

לקריאה נוספת הכנסו לעמוד שלנו על השכרת רכב במילאנו

 

השכרת רכב בנאפולי

הנהיגה בתוך נאפולי עצמה אינה מומלצת, גם בגלל שהתנועה עמוסה ועלולה להיות לא מסודרת ומסוכנת (אומנם זה נכון בכל איטליה, אבל האזור של דרום איטליה בכלל ונאפולי בפרט הוא אזור מועד לפורענות בנושא). ישנה בעיית חניה לא פעם במיוחד באזור מרכז העיר העתיק והצפוף, מכיוון באזור זה ישנם חלקים תיירותים אליהם לא מורשים להיכנס רכבים פרטיים.

לקריאה נוספת הכנסו לעמוד שלנו על השכרת רכב בנאפולי

השכרת רכב באגם גארדה

בחרתם לנסוע לחופשה באיטליה ולבקר באגם גארדה ואתם מתלבטים האם להשכיר רכב? באופן כללי, השכרת רכב לשימוש באגם גארדה, בניגוד לערים הגדולות כמו ונציהרומא ומילאנו, דווקא מומלצת מאוד.

לקריאה נוספת הכנסו לעמוד שלנו על השכרת רכב באגם גארדה

השכרת רכב ברומא

רומא, עיר הנצח, היא יעד תיירותי פופולרי הידוע בארכיטקטורה המדהימה, ההיסטוריה העשירה והאוכל הטעים שלה. בעוד שלעיר יש מערכת תחבורה ציבורית נרחבת ונוחה לטיול בתוך העיר, השכרת רכב ברומא יכולה לספק לכם את החופש והגמישות לחקור את סביבת רומא ולהמשיך לסיור עצמאי בכל רכבי איטליה.

לקריאה נוספת הכנסו לעמוד שלנו על השכרת רכב ברומא

מי שהתעניין בעמוד זה כדאי לקרוא גם

מפת תחנות השכרת רכב בחו"ל